Malvern House Londra Dil Okulu

Malvern-House

Malvern House Londra Dil Okulu bağımsız olarak 2000 yılında kurulmuştur. Bu okul 2003 yılında British Council tarafından onaylanmıştır. 3 adet binaya sahip olan bu okul senede 6000 üzerinde öğrenci kabul etmektedir. Bu vöğrenciler 100’den fazla farklı ülkelerden gelmektedirler. Dil eğitimleri haftalık olarak başladığı gibi akademik dönem olarakta görülmektedir.

Malvern House Dil Okulu 3 farklı bina olarak eğitim göstermektedir. Binalar ise başlangıç orta ve ileri seviye eğitim görenler olarak ayrılmaktadır. Ayrı zamanda hazırlık kurslarına ve özel düzenlenen kurslara katılan öğrencilerde bu binlarda eğitim görmektedir.

Bu okul Türkiye’den giden öğrenciler olarak çok fazla tercih edilmektedir ve okula giden öğrencilerin yaklaşık yüzde 12lik bölümünü oluşturmaktadır.

Malvern House Londra’da eğitim görebileceğiniz kurs seçenekleri

  • Genel İngilizce Kursu: Bu kurslar Pazartesi gününde başlamaktadır ve her seviyedeki kişi katılabilmektedir. Haftalık olarak 15 saatlik, 20 saatlik, 25 saatlik programlar mevcuttur.
  • İş İngilizcesi Kursu: Bu kurslar Pazartesi gününde başlamaktadır ve orta üste ve ileri seviyedeki öğrenciler katılabilmektedir. Haftalık olarak 15 saatlik, 20 saatlik, 25 saatlik programlar mevcuttur.
  • IELTS Sınav Hazırlık Kursu: Bu kurslar Pazartesi gününde başlamaktadır ve orta üste ve ileri seviyedeki öğrenciler katılabilmektedir. Haftalık olarak 15 saatlik, 20 saatlik, 25 saatlik programlar mevcuttur.
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursu: Orta üste ve ileri seviyedeki öğrenciler katılabilmektedir.
  • Üniversite Hazırlık Kursu : Bu programa İngiltere de üniversite eğitimi almak isteyenler gelmektedir. Üniversitelere gerekli olan İngilizce için hazırlık kursudur başlayabilmek için IELTS 5,5 seviyesinde İngilizce bilmek gerekmektedir.
  • İş İngilizcesi Sertifikası: 3 aylık faydalı bir programdır ve orta üste ve ileri seviyedeki öğrenciler katılabilmektedir.

Malvern House Londra‘da eğitim gördüğünü süre içerisinde yurt ya da aile yanında konaklayabilirsiniz.

Malvern House Londra dil okulu merkez havaalanına mevcut servis ile 30 dakika yakınlıktadır.

Malvern House Londra dil okulu hakkında daha fazla bilgi için 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir