Cambridge School of Visual & Performing Arts

Okulumuz, yaratıcı bireyleri yetiştirmek, eğitmek ve teşvik etmek için bir ortam yaratmak için benzersiz ve oldukça kişiselleştirilmiş bir öğrenme yöntemi sunar.

Öğrenci olarak, öğretim üyelerinizle kapsamlı bir iletişim olanağı ve yaratıcı bir sanatçı olarak kendi kişisel sesini ve stilini keşfetmeniz ve geliştirmeniz gereken tüm ekipman, materyal, mekan ve zamana dayalı bir yaklaşımla aktif olarak destekleneceksiniz. Hedefimiz, potansiyelinizi en iyi şekilde karşılayabilecek en iyi ortamı sağlamaktır.

KONAKLAMA

Varsity House, tamamen denetlenen bir College yurdudur. Daha geniş kompleks, 6 Konut İkramiyesini içerir. Her salonun kendine ait ortak mutfak ve öğrencilerin aperitifler hazırlayabileceği salon / yemek alanı vardır. Avluda oturma ve açık spor salonu bulunmaktadır. Kompleks, 24 saat denetleme ve bekleme görevlisi ile tam donanımlı bir resepsiyona sahiptir.

YER

Tesis, College ve şehir merkezine sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde ideal bir konuma sahip olup Grafton Merkezi ve sinema, restoranlar ve kafeler gibi yerel imkanlardan oluşan büyük bir alışveriş merkezine çok yakındır. Otobüsle her 10 dakikada bir ayrılan yolun tepesinde bir otobüs durağı vardır ve tren istasyonu sadece 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Yaş 16-18 + * Öğrenci sayısı: 214

YÜKSEK LİSE

KONAKLAMA

2015 yılına dek yenilenen bu otel, 78 öğrenci yatak odası olan bir Kolej yerleşim birimidir. Tüm odalarda en-suite banyolar bulunmaktadır. Ev, öğrencilerin yemek hazırlayabileceği ortak mutfak ve salon / yemek alanları paylaştı. Masters, büyük öğrencilerimize kaliteli üniversite tarzında konaklama imkanı sunmaktadır.

YER

Tesis, College ve şehir merkezine sadece 20 dakikalık yürüme mesafesinde ideal bir konuma sahip olup, birçok mağaza ve süpermarkete çok yakındır. Yolun tepesinde, otobüslerin her 10/15 dakikada bir terk ettiği bir otobüs durağı var.

Yaş: Üzerinden 18 * Toplam öğrenci sayısı: 78

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir